Про нас

Наші вироби створені для того, щоб ви почували себе впевнено та комфортно у самому інтимному просторі – спальні. Бути сучасною жінкою може бути складно. І ми знаємо, що багато речей не дадуть вам заснути ночами. Але те, в чому ви спите, не має бути одним із них.

N.EL – гарний жіночий одяг для комфортного відпочинку та сну.

Наша мета – щоб кожна жінка виглядала вдома красиво, і при цьому почувалися затишно. Ми прагнемо створити домашній одяг, який буде відповідати вашому способу життя, потребам, а також вашому особистому стилю.

БУТИ НІЖНОЮ

БУТИ СПОКУЛЬНОЮ

БУТИ ЖІНОЧНОЮ

БУТИ ЗАБАВНОЮ

БУТИ СОБОЮ

Будь то ніч із партнером чи піжамна вечірка з подругами. Сімейний weekend на дачі або недільний відпочинок вдома. На нашому сайті для кожної знайдеться відповідне вбрання.

Жіночий домашній одяг N.EL

Це різноманіття моделей, що відрізняються оригінальним дизайном, якісними матеріалами та демократичною ціною. У нашому асортименті:

  • м’які та теплі махрові халати
  • просторі піжами з бавовни
  • елегантні сорочки з легкої віскози
  • спокусливі мереживні комплекти для сну
  • і багато іншого.

Для виробництва ми використовуємо трикотажне полотно, яке чудово зігріває у прохолодну пору року, добре пропускає повітря теплими літніми днями, дарує відчуття затишку. На етапі створення моделі ми продумуємо кожну деталь, підганяємо лекала до ідеальної відповідності заданій розмірній сітці та обов’язково тестуємо виріб. Щоб наш одяг не доставляв вам дискомфорту і практично не відчувався на тілі.

Купити нічний одяг від виробника N.EL – означає гарантувати собі міцний сон та гарне самопочуття вранці!